Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

ZAPROSZENIE

   Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” zaprasza na warsztaty pt. "Porozmawiajmy o turystyce wodnej!", które odbędą się w miejscowości Zamrzenica w dniach 3-4 września 2020 r. W programie przewidujemy warsztaty, dyskusje, swobodną wymianę myśli oraz podsumowanie, sformułowanie wniosków i wypracowanie konkretnych zadań niezbędnych do rozwoju turystyki wodnej w Borach Tucholskich – w sposób przynoszący zyski, oszczędzający środowisko i stymulujący rozwój lokalny. Zapewniamy nocleg, wyżywienie, ognisko i wspólny rejs jachtem po Zalewie Koronowskim, jak też moderację dyskusji i zebranie wniosków z niej.

   Nie może Cię na tym spotkaniu zabraknąć!

   Zgłoszenia przyjmujemy do 30.08.2020 r. przez formularz https://forms.gle/pMxEKmPNNMHhuLbRA. Dodatkowe pytania można kierować na adres borydlawodniaka@gmail.com. W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, kontakt, związek z turystyką wodną, motywację do udziału w spotkaniu. Zgłoszenie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

   Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc 31.08.2020 r. roześlemy wszystkim zgłaszającym się informację o zakwalifikowaniu się (lub nie) na warsztaty.

Informacje organizacyjne:
  • Rozpoczynamy w czwartek o godz. 13:00, w Ośrodku "Leśne Ustronie" w Zamrzenicy (Gmina Lubiewo), w którym też zapewniamy nocleg.
  • W piątek rozpoczynamy rejs w Pieczyskach, gdzie też kończymy spotkanie o godz. 14:00.
__________________________________

   Szanowni Państwo,

   Bory Tucholskie są znane przede wszystkim jako kompleks leśny, jednak…

   Wiele osób kojarzy Bory Tucholskie jako obszar atrakcyjny dla kajakarzy. Mamy jednak także wspaniałe kąpieliska. Część jezior oferuje doskonałe warunki dla żeglarzy. Setki akwenów umożliwiają wędkowanie, w wybranych miejscach można polować na ryby z kuszą. Pewnie znajdą się jakieś zakątki, w których warto nurkować. Chodzenie po bagnach jest rzadko spotykaną atrakcją.

   Wszystkie te elementy mogą stworzyć ciekawą ofertę turystyki wodnej. Mogą, ale nie zrobią tego same. Potrzebna jest pomoc – pomoc osób, które przygotują ofertę dla turystów, zadbają o jej doskonałą jakość i bezpieczeństwo, pozbierają śmieci, a na koniec wystawią rachunek. Rachunek za skorzystanie z oferty „turystyki wodnej w Borach Tucholskich”.

   Zapraszamy Państwa na spotkanie, na którym chcemy porozmawiać o tym, kto może włączyć się w przygotowanie takiej oferty, co powinno się w niej znaleźć, jak można ją wypromować. Spotkanie to ma przygotować wszystkich jego uczestników do podjęcia kolejnych działań na rzecz rozwoju i promocji turystyki wodnej w Borach Tucholskich, jako jednej z gwiazd Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc.

   W imieniu

   Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Bory Tucholskie”

   M. Kurpinowicz, M. Bucholz, K. GutszeZadanie współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach projektu „Bory Tucholskie – błękit w Kujawsko Pomorskich Konstelacjach Dobrych Miejsc”.

Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2020-08-26
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.