Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Bezpłatne szkolenie pt. Lean Management – innowacyjna fabryka.

   Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Regionalne Centrum Wspierania Innowacji i Transferu Technologii zapraszają przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego na bezpłatne szkolenie pt.:

"Lean Management – innowacyjna fabryka"

   Jak podnieść konkurencyjność własnego przedsiębiorstwa? W jaki sposób uniknąć błędów? Jak podnieść wydajność przy jednoczesnej redukcji kosztów? Odpowiedzią jest Lean Management, jest to precyzyjnie zorganizowana metodologia eliminacji defektów, strat i wszelkich problemów z jakością we wszystkich dziedzinach produkcji, usług, zarządzania i w innej działalności biznesowej.

   Niniejsze szkolenie ma za zadanie przybliżenie przedsiębiorcom zagadnień Lean Management - filozofii powszechnie wykorzystywanej w krajach wysokorozwiniętych. Zajęcia będą miały charakter gry symulującej przebieg procesu realizacji zlecenia klienta i wdrożenie Lean Management w symulowanej fabryce. W trakcie każdej z rund uczestnicy będą mieli możliwość jednoczesnego uczestnictwa w procesie realizacji zlecenia, obserwowania jego przebiegu jak również konsekwencji wynikających z wad organizacyjnych i błędów decyzyjnych uczestników gry.  Uczestnicy zapoznają się z narzędziami Lean Management tj. z: przepływem jednej sztuki, 5 sigma, standaryzacji pracy, SMED, Poka-Yoke, Total Productive Maintenance, Kanban, Heijunka.

   Szkolenie odbędzie się 26 lutego 2008 r. w Centrum Transferu Technologii w Toruniu, przy ul. Włocławskiej 167.

   Poprowadzą je trenerki z firmy „LeanQ Team”: (www.lean.info.pl):
  • Marzena Leszczyk;
  • Agnieszka Hromiak.
   Uczestnicy otrzymają pakiet materiałów informacyjnych. Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Ilość miejsc ograniczona. Aby zgłosić udział w szkoleniu prosimy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy na numer faksu (056) 658 89 51 lub  657 14 53, najpóźniej do dnia 20 lutego 2008 r. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – Adam Szumski – tel. (056) 657 14 52.

   Szczegółowy program szkolenia znajduje się tutaj.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
 
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-02-13
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.