Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Antoni, Lucjan, Gracja

Wernisaż odbędzie się w niedzielę, 17 lutego.

   Borowiackie Towarzystwo Fotograficzne z Osia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Osiu zapraszają na wystawę fotagrafii portretowej Macieja "Zaziela" Bagińskiego.

   Tematem wystawy jest postać kobiety. Autor pragnął ukazać chwile w których kobieta jest zagadką dla mężczyzny. Momenty zadumy, które podkreślają jej piękno i zwykłe spontaniczne zachowania. Starał się uchwycić na zdjęciach kobietę emanującą przez mgnienie swoim wewnętrznym światłem i zewnętrznym czarem, który był, jest i będzie natchnieniem malarzy, poetów i fotografów.

   Maciej Bagiński znany także pod pseudonimem Zaziel. Urodzony w Bydgoszczy w 1970 r. Człowiek wielu zainteresowań i pasji. Wszystko co robi, robi całym sobą i najlepiej jak potrafi. Pod koniec 2004 roku zaczął swoją przygodę z fotografią. Około roku poszukiwał swojego ukochanego tematu w fotografii i ostatecznie go odnalazł. Są to portrety i zdjęcia ludzi. Uważa, że by zrobić dobry i naturalny portret trzeba mieć szczególny kontakt z osobą przed obiektywem. Jest współtwórcą portalu fotografik.pl zrzeszającego entuzjastów fotografii z całej Polski. Współorganizuje plenery, warsztaty i wystawy fotograficzne.

   Wernisaż wystawy pt.: "Portret: kobieta" odbędzie się w niedzielę, 17 lutego 2008 r., o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu.
    Wystawę będzie można zwiedzać od 17 do 23 lutego 2008 r.

   Plakat promujący wernisaż znajdą Państwo tutaj.

Jedna z prac artysty.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-02-11
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.