Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Budujemy Kujawsko-Pomorskie w „Minecraft”.

   Wystartował konkurs „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft”, którego celem jest promocja oraz propagowanie wiedzy na temat województwa kujawsko-pomorskiego poprzez grę MINECRAFT.

   Atrakcje województwa kujawsko-pomorskiego poznawać można na wiele sposobów. My proponujemy, niezwykłą wirtualną przygodę podczas wspólnej zabawy w konkursie „Budujemy Kujawsko-Pomorskie w Minecraft”! Do wygrania między innymi tablet, dla pierwszych stu zarejestrowanych konkursowe koszulki.
 
   W związku ze zbliżającym się Świętem Województwa zapraszamy na konkurs, który polega na odwzorowaniu budynków lub obiektów będących atrakcjami turystycznymi wybranych miejscowości naszego regionu w „Minecrafcie”, popularnej grze online. Zabawa rusza dziś (20 maja) i potrwa do 5 czerwca.
 
   Na graczy czeka mnóstwo ciekawych nagród. Pierwsze 100 zarejestrowanych osób otrzyma gadżety w postaci koszulek konkursu „Minecraft” – Lubię tu być! Zwycięzca otrzyma supertablet, a osoba, która zdobędzie drugie miejsce wyjątkowy rodzinny VIP-owski voucher na uczestnictwo w 40. Jubileuszowym Wielkim Międzynarodowym Turnieju Rycerskim w Golubiu Dobrzyniu (8-10 lipca 2016). Zwycięzców zaprosimy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim 8 czerwca.
 
   By dowiedzieć się więcej i rozpocząć zacząć zabawę zapraszamy na stronę http://www.lubietubyc.pl/minecraft/.
 
   „Minecraft” to jeden z największych fenomenów kulturowych i prawdopodobnie najpopularniejsza gra online na świecie. Jej użytkownicy budują z wirtualnych klocków wielkie wirtualne światy, a później dzielą się swoimi osiągnięciami w sieci. Użytkownik może zbudować w przestrzeni gry niemal wszystko, a ograniczeniem są jedynie indywidualne umiejętności i wyobraźnia.
 
   Tegoroczna zabawa jest kontynuacją projektu który ruszył w czerwcu zeszłego roku. Z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego uruchomiliśmy serwer, na którym w skali 1:10 zostało odwzorowane województwo kujawsko-pomorskie oraz jego największe atrakcje. Partnerem projektu został Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a bydgoskie Kuratorium Oświaty objęło kampanię honorowym patronatem.
 
   W ciągu pierwszych tygodni funkcjonowania serwera na wirtualnej mapie województwa pojawiło się blisko 1200 osób. Użytkownicy zbudowali w tym czasie ponad 50 nowych obiektów - m.in. pałac Anny Wazówny w Brodnicy, Krzywą Wieżę w Toruniu i bydgoskie spichrze nad Brdą.
 
   Zapraszamy do wspólnej zabawy !
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2016-05-31
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.