Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW na majową imprezę "Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy".

   W niedzielę, 24.05.2015 r. na ul. Powstańców Wielkopolskich w Nakle nad Notecią odbędzie się plenerowa impreza „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”, będąca połączeniem dwóch kulturalnych wydarzeń: Jarmarku świętego Wawrzyńca oraz Konkursu Dziedzictwa Kulinarnego „Smaki Krajny i Pałuk”.

   Podczas imprezy odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą turystyczną regionu, zasmakować lokalnego jadła, spotkać się z wytwórcami rękodzieła oraz poznać lokalnych artystów. Dla wystawców impreza stanowi zaś idealną okazję do bezpośredniego kontaktu z klientem. Daje możliwość szerokiej promocji własnych wyrobów, produktów, usług.

   Do przygotowania stoisk zapraszamy koła gospodyń wiejskich, sołectwa, twórców ludowych, rękodzielników, artystów, Warsztaty Terapii Zajęciowej, restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, inne podmioty działające w branży gastronomicznej i turystycznej, organizacje pozarządowe, instytucje kultury i inne podmioty z obszaru całego kraju mogące uświetnić to wydarzenie.

   Zgłoszenia udziału w imprezie w charakterze wystawcy należy dokonać na Karcie Zgłoszenia (WYSTAWCY KOMERCYJNI, WYSTAWCY NIEKOMERCYJNI) do 17 maja 2015 r. na adres: Muzeum Ziemi Krajeńskiej, ul. Pocztowa 14, 89-100 Nakło nad Notecią, e-mail: muzeum@gmina-naklo.pl, tel.:/fax.: (52) 386-08-64.

   Podobnie jak w ubiegłym roku od twórców ludowych, rękodzielników i artystów, nie pobieramy opłat. Stoiska komercyjne podlegają opłacie targowej w wysokości 10 zł (30 zł z dostępem do prądu). Wpłat prosimy dokonywać na konto Muzeum nr 04 8179 0009 0021 5387 2000 0010 do dn. 17.05.2015 r.

   Impreza odbędzie się w centrum Nakła na ulicy Powstańców Wielkopolskich w godzinach od 10:00 do 17:00. Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze przybycie (minimum na godzinę przed jej oficjalnym otwarciem).

   Ze względu na odbywający się w tym samym czasie III Bieg Przełajowy Doliną Noteci nie będzie możliwości parkowania samochodów wzdłuż południowej nitki ul. Powstańców Wielkopolskich. Najbliższe parkingi mieszczą się przy ul. B. Krzywoustego i M. Jackowskiego (odległe o ok. 150 m). Możliwy będzie dojazd do stoisk tylko w celu rozładowania towaru.

Serdecznie zapraszamy: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” i Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-04-22
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.