Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Zapraszamy naszych beneficjentów do wzięcia udziału w akcji!

   W dniach 7-10 maja 2015 r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z większością instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce organizuje II edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

   Jest to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. W podanym wyżej terminie w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

   W trakcie Dni Otwartych beneficjenci PROW 2007-2013 z terenu działania LGD "Bory Tucholskie", którzy wykorzystali unijne środki na realizację projektów poprawiających jakość życia i którzy chcieliby uczestniczyć w tej akcji będą mieć niepowtarzalną szansę na szeroką promocję swoich inwestycji. Będą oni mogli pokazać swe osiągnięcia zachęcając mieszkańców i turystów do zwiedzania zrealizowanego przedsięwzięcia. Aby wziąć udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” wystarczy „otworzyć” swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 7 do 10 maja 2015 r. i takim dniu zapewnić zwiedzającym przynajmniej jedną atrakcję. Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu), poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w zakładzie, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych.

   Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przewidziało promocję Dni Otwartych w ogólnopolskich mediach. W spocie dedykowanym temu wydarzeniu do uczestnictwa w nim będą zaproszeni mieszkańcy Polski, a na specjalnej stronie internetowej znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez poszczególnych beneficjentów.
Swój udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” beneficjenci PROW 2007-13 mogą zgłosić wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony został na stronie: www.dniotwarte.eu. Tu znajdą Państwo regulamin uczestnictwa.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2015-03-30
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.