Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie" uhonorowana odznaką "Za Zasługi dla Turystyki".

    Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż decyzją Ministra Sportu i Turystyki Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie" została uhonorowana odznaką "Za Zasługi dla Turystyki".

   Wręczenie dyplomu i odznaki odbyło się dnia 18 września 2014 r. podczas Uroczystej Gali Ogólnopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki w Warszawie. Organizowane corocznie Obchody Światowego Dnia Turystyki stanowią ważną platformę spotkań przedstawicieli środowisk realizujących zadania w zakresie turystyki.  Są także okazją, by podziękować osobom zasłużonym dla rozwoju turystyki i uhonorować ich  odznaką „Za Zasługi dla Turystyki”. Z rąk podsekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Katarzyny Sobierajskiej odznaki odebrało 31 osób i instytucji. W imieniu LGD "Bory Tucholskie" wyróżnienie odebrały panie: Teresa Cherek-Kanabaj  - Wiceprezes LGD i Barbara Piasecka - Sekretarz LGD. Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie" została uznana za  prężnego beneficjenta środków unijnych na rzecz rozwoju turystyki oraz organizację, która aktywnie działa w zakresie animacji i integracji działań podmiotów sektora turystycznego.

    Oprawę artystyczną gali stanowił pokaz "Światło i Dźwięk - Moda na Mazowsze". Spektakl, w sposób nowatorski, pokazał jak wiele atrakcji kryje w sobie Mazowsze i ile inspiracji można czerpać z bogatej tradycji tego regionu. Pokaz został przygotowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2014-10-27
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.