Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Rozpoczynamy nabór uczestników

   Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie" zaprasza mieszkańców gmin: Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lniano, Lubiewo, Osie, Śliwice, Świekatowo i Tuchola, na warsztaty z pieczenia chleba.

   Planowane jest utworzenie pięciu grup szkoleniowych po 8 osób każda (razem 40 osób). Jednodniowe szkolenia trwać będą od 30 stycznia do 3 lutego 2008 roku, w godzinach od 9:00 do 15:00 (6 godzin).

   Warsztaty odbędą się w Krzywogońcu (Gmina Cekcyn) w gospodarstwie agroturystycznym Pani Heleny Pałkowskiej, która poprowadzi szkolenie.

   Warsztaty finansowane są ze środków Unii Europejskiej i Skarbu Państwa i są bezpłatne (dojazd do Krzywogońca na koszt własny).

   Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie w godzinach 7:30-15:30 do piątku, 25 stycznia 2008 r. przez Justynę Wilkiewicz, tel.: 52 33 47 555. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

   Pani Helena Pałkowska słynie z różnego rodzaju potraw i wypieków borowiackich. Jej umiejętności kulinarne doceniono na forum ogólnopolskim przyznając jej "PERŁĘ" za wypiekany przez nią chleb borowiacki.
  
Pani Pałkowska prezentuje swoje wyroby: chleb borowiacki i tort grzybowy.
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2008-01-21
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.