Bory Tucholskie dla każdego!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
Nie pytaj co Bory Tucholskie mogą zrobić dla Ciebie, pytaj co Ty możesz zrobić dla Borów Tucholskich!
REGIONALNY PORTAL BORÓW TUCHOLSKICH

Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban

Wspólny wyjazd Stowarzyszeń do Belgii

      W trakcie XVI Europejskich Spotkań Historycznych Strzelców (ESHS) w Kinrooi ( Belgia) w dniach 28-30 sierpnia 2009 roku  odbył się cykl wspólnych imprez (wystawy haftu borowiackiego i rzeźby , występów muzycznych, prezentacji, degustacji potraw regionalnych, parad i przemarszów) i innych działań przedstawiających siłę tradycji,  piękno folkloru, historii naszego regionu i miasta w formie otwartych pokazów  plenerowych i promocyjnych.  W czasie wielu spotkań lider i partnerzy prezentowali i promowali własne umiejętności, prace i osiągnięcia. Odbywało się to w ramach wspólnego stoiska promocyjnego w centralnym miejscu Spotkań w specjalnie przygotowanym do tego celu przez organizatorów namiocie.

Była to impreza w której wzięło udział około 20.000 uczestników z całej Europy, taki sam zlot Bractw odbędzie się w Tucholi w 2012. Stoisko jakie zorganizowaliśmy wspólnie odwiedziło ponad 7 tysięcy osób.

       Za  naszym pośrednictwem przedstawiono własne osiągnięcia, działalność i inicjatywy wielu innych stowarzyszeń z regionu. Przekazaliśmy wiele różnorodnych  materiałów informacyjnych, reklamowych i promocyjnych. Wspólny wyjazd oraz zaprezentowane na stoisku promocyjnym walory kulturalne, przyrodnicze i społeczne naszego regionu zostały w widoczny sposób docenione przez innych uczestników Spotkań, którzy z uznaniem wyrażali jak najlepsze opinie o aktywności naszych stowarzyszeń.

 Więcej na stronach organizatorów z Belgii:
 www.est2009.be/art25.html, www.est2009.be/fotos.html.
PROJEKT
„RAZEM ZNACZY LEPIEJ – ROZWÓJ SIECI NGO W BORACH TUCHOLSKICH”.

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską  w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

"CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA".

Dodane przez: Kurkowe Bractwo Strzeleckie
2009-10-30
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz

Europejski Fundusz Społeczny: CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
All Rights Reserved. Modified by lacki2000.